Przerwana zła passa!

W minioną sobotę podopieczni Pawła Machury przerwali swoją serię przegranych pokonując na wyjeździe GKS Futsal Nowiny. Spotkanie zaczęło się dla nas idealnie bo już w 2 minucie Kamil Kmiecik wykorzystał rzut karny. Niestety mimo usilnych prób z naszej strony to w pierwszej części gry strzelali już tylko miejscowi przez co na przerwę schodziliśmy przegrywając 2-1.

Początek drugiej połowy należał zdecydowanie do nas. Bardzo szybko bo w 21 minucie kolejne dwie bramki dołożył Kamil Kmiecik kompletując hattricka, a 5 minut później na listę strzelców wpisał się Kuba Haase. Choć w tym momencie mogłoby się wydawać, że gospodarze już się nie podniosą to zdołali złapać jeszcze kontaktowego gola. Ostatnie minuty zespół z Nowin grał z „lotnym” bramkarzem chcąc wyszarpać choćby punkt jednak bezskutecznie. Nasza defensywa nie popełniła tego dnia więcej błędów i tym samym wracaliśmy do domu w dobrych nastrojach.

Teraz skupiamy się na starciu z liderem rozgrywek – PKO Gwiazdą Ruda Śląska.