Zakończenie rozgrywek w Tychach

Już w niedzielę ostatnia kolejka 1 Ligi futsalu. Punktualnie o godzinie 18:00 wszystkie drużyny rozpoczną swoje spotkania. Nam przyjdzie udać się do Tychów na mecz z tamtejszym GKS.

Tyszanie myśleli w tym sezonie o awansie do FOGO Futsal Ekstraklasy jednak najwyraźniej to jeszcze nie czas na nich i rozgrywki bez względu na wynik niedzielnego spotkania skończą na 3 miejscu w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce zawodnicy z Tychów wygrali 6-3 w Brzegu. Nam natomiast przyszło wygrać 6-2 z akademikami z Krakowa.

Nasi zawodnicy zagrają o zwycięstwo aby spróbować jeszcze nieco poprawić swój dorobek w tabeli. Nie oznacza to jednak, że nasz rywal położy się na parkiecie. Z pewnością będą chcieli zwycięstwem przed własną publiką zakończyć sezon.

W poprzednim meczu przeciwko tyszanom padł remis 2-2, jak będzie tym razem? Liczymy, że zdobędziemy o jedną bramkę więcej od przeciwnika.

Zakończenie takim meczem sezonu będzie dodatkową motywacją dla zawodników obu ekip gdyż to spotkanie derbowe. Serdecznie zapraszamy!