Porażka na zakończenie

W wyjazdowym meczu kończącym rozgrywki 1 Ligi Futsalu zawodnicy Pawła Machury ulegli GKSowi Futsal Tychy 6-4. Spotkanie od początku toczyło się w szybkim tempie a kibice w Tyskiej hali na nudę narzekać nie mogli.

Już w 1 minucie wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Adriana Stachańskiego. Po tym trafieniu miejscowi ruszyli do ataku i w ciągu 3 minut wyszli na prowadzenie 3-1. Rozjuszeni siemianowiczanie ruszyli do odrabiania strat czego efektem była bramka Daniela Wojtyny dająca nam „kontakt” z przeciwnikiem. Niestety szybko bo już minutę później gospodarze ponownie nam odskoczyli na 2 bramki i taki wynik utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron to GKS pierwszy trafił do siatki podwyższają prowadzenie. Nasza drużyna chcąc wrócić z jakąkolwiek zdobyczą punktową wzięła się do roboty czego efektem była bramka Tomka Sowy, a następnie w zamieszaniu pod bramką rywala niebywałą techniką i spokojem popisał się Michał Włodarek.

Niestety gra z „lotnym” bramkarzem nie przyniosła nam zamierzonego skutku, a po naszej utracie piłki tyszanie wykorzystali nadarzającą się okazję i umieścili piłkę w pustej bramce tym samym ustalając wynik spotkania na 6-4.

Niestety nie zakończyliśmy sezonu tak jakbyśmy sobie tego życzyli, a w końcowym rozrachunku zajmujemy 5 lokatę w ligowej tabeli.

21 kwietnia 2024
6 - 4
Pełny czas bez dogrywki

Wyniki

KlubDruga połowaPierwsza połowaBramkiWynik
GKS Futsal Tychy246Wygrane
FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie224Przegrane

GKS Futsal Tychy

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

19Grzywa Paweł Bramkarz
4Stachański Adrian Zawodnik z pola 1'
9Krzywoń Krzysztof Zawodnik z pola 22'
11Hiszpański Piotr Zawodnik z pola
12Kmiecik Kamil Zawodnik z pola
18Rudziński Mateusz Bramkarz
28Wolny Marcin Bramkarz
3Sowa Tomasz Zawodnik z pola 34'
13Włodarek Michał Zawodnik z pola 37'
14Haase Jakub Zawodnik z pola
16Wojtyna Daniel Zawodnik z pola 15'
15Węgrzyn Mateusz Zawodnik z pola
20Kowalczyk Damian Zawodnik z pola
21Gładczak Robert Zawodnik z pola
  4 1

Trener: Paweł Machura
Asystent trenera: Marcin Nowacki