Czas przedstawić nowego trenera!

Choć zawodnicy mają jeszcze wolne od treningów i ładują akumulatory przez startem nowego sezonu to zarząd cały czas pracuje. Dziś chcielibyśmy wam przedstawić i przybliżyć sylwetkę nowego trenera naszej męskiej drużyny, który został zakontraktowany już jakiś czas temu.

Jak już wszyscy wiedzą z posady szkoleniowca po sezonie zrezygnował Paweł Machura. Dla zarządu nie było to zaskoczenie gdyż taka była umowa między trenerem a sternikiem naszego klubu.

Przed Państwem nowy szkoleniowiec naszej drużyny – Bartłomiej Noga! Co możemy powiedzieć o nowym trenerze? Młody ale już bardzo doświadczony, bardzo ambity i wysoko stawiający swoim zespołom poprzeczkę. W ostatnim czasie pracował jako asystent w AZS UŚ Katowice z którym wywalczyli awans do FOGO Futsal Ekstraklasy. Wcześniej nasz nowy szkoleniowiec pracował również w GKS Futsal Tychy czy Gwieździe Ruda Śląska z którą podobnie jak z katowiczanami wywalczył awans do Ekstraklasy futsalu.

Serdecznie witamy w naszej siemianowickiej futsalowej rodzinie i życzymy samych sukcesów z naszą drużyną! Mamy nadzieję, że trener będzie się dobrze czuł w Siemianowicach.

Nasza drużyna pierwsze zajęcia z nowym szkoleniowcem odbędzie 30.07.