1 Liga 23/24

1 Liga 23/24

Kolejka 1
4 - 9
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Wisła Opatowiec — KS Górnik Polkowice

10 - 1
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UEK Futsal — KS AZS UMCS Lublin

1 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Tychy — AZS UŚ Katowice

4 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

HEIRO Rzeszów — FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

1 - 5
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Śląsk Futsal Wrocław — Gwiazda Ruda Śląska

2 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Nowiny — KS Futsal Team Brzeg

Kolejka 2
0 - 6
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS AZS UMCS Lublin — GKS Futsal Tychy

6 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UŚ Katowice — HEIRO Rzeszów

8 - 5
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Górnik Polkowice — AZS UEK Futsal

8 - 1
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Śląsk Futsal Wrocław — Wisła Opatowiec

2 - 5
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Nowiny — Gwiazda Ruda Śląska

3 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Futsal Team Brzeg — FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

Kolejka 3
4 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie — AZS UŚ Katowice

3 - 1
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Gwiazda Ruda Śląska — KS Futsal Team Brzeg

4 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Tychy — KS Górnik Polkowice

4 - 1
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

HEIRO Rzeszów — KS AZS UMCS Lublin

4 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UEK Futsal — Śląsk Futsal Wrocław

5 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Wisła Opatowiec — GKS Futsal Nowiny

Kolejka 4
3 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Nowiny — AZS UEK Futsal

0 - 5
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS AZS UMCS Lublin — FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

19 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Górnik Polkowice — HEIRO Rzeszów

5 - 6
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Futsal Team Brzeg — AZS UŚ Katowice

3 - 5
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Wisła Opatowiec — Gwiazda Ruda Śląska

3 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Śląsk Futsal Wrocław — GKS Futsal Tychy

Kolejka 5
6 - 5
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Wisła Opatowiec — KS Futsal Team Brzeg

4 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie — KS Górnik Polkowice

2 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UEK Futsal — Gwiazda Ruda Śląska

11 - 00
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UŚ Katowice — KS AZS UMCS Lublin

4 - 1
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Tychy — GKS Futsal Nowiny

3 - 7
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

HEIRO Rzeszów — Śląsk Futsal Wrocław

Kolejka 6
7 - 5
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Nowiny — HEIRO Rzeszów

1 - 11
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Wisła Opatowiec — AZS UEK Futsal

2 - 7
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Górnik Polkowice — AZS UŚ Katowice

3 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Futsal Team Brzeg — KS AZS UMCS Lublin

10 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Gwiazda Ruda Śląska — GKS Futsal Tychy

2 - 1
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Śląsk Futsal Wrocław — FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

Kolejka 7
7 - 0
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie — GKS Futsal Nowiny

9 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UŚ Katowice — Śląsk Futsal Wrocław

8 - 1
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Tychy — Wisła Opatowiec

2 - 12
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

HEIRO Rzeszów — Gwiazda Ruda Śląska

4 - 8
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS AZS UMCS Lublin — KS Górnik Polkowice

3 - 1
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UEK Futsal — KS Futsal Team Brzeg

Kolejka 8
6 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Wisła Opatowiec — HEIRO Rzeszów

3 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UEK Futsal — GKS Futsal Tychy

6 - 5
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Futsal Team Brzeg — KS Górnik Polkowice

3 - 6
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Nowiny — AZS UŚ Katowice

7 - 1
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Śląsk Futsal Wrocław — KS AZS UMCS Lublin

7 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Gwiazda Ruda Śląska — FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

Kolejka 9
0 - 7
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UŚ Katowice — Gwiazda Ruda Śląska

3 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS AZS UMCS Lublin — GKS Futsal Nowiny

2 - 5
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie — Wisła Opatowiec

3 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Górnik Polkowice — Śląsk Futsal Wrocław

3 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Tychy — KS Futsal Team Brzeg

2 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

HEIRO Rzeszów — AZS UEK Futsal

Kolejka 10
6 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Nowiny — KS Górnik Polkowice

1 - 8
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Wisła Opatowiec — AZS UŚ Katowice

3 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Futsal Team Brzeg — Śląsk Futsal Wrocław

15 - 1
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Gwiazda Ruda Śląska — KS AZS UMCS Lublin

4 - 1
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Tychy — HEIRO Rzeszów

4 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UEK Futsal — FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

Kolejka 11
6 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UŚ Katowice — AZS UEK Futsal

0 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS AZS UMCS Lublin — Wisła Opatowiec

3 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Śląsk Futsal Wrocław — GKS Futsal Nowiny

3 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Górnik Polkowice — Gwiazda Ruda Śląska

2 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie — GKS Futsal Tychy

2 - 6
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

HEIRO Rzeszów — KS Futsal Team Brzeg

Kolejka 12
3 - 5
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS AZS UMCS Lublin — AZS UEK Futsal

3 - 1
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Górnik Polkowice — Wisła Opatowiec

5 - 6
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UŚ Katowice — GKS Futsal Tychy

7 - 1
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie — HEIRO Rzeszów

3 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Futsal Team Brzeg — GKS Futsal Nowiny

6 - 0
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Gwiazda Ruda Śląska — Śląsk Futsal Wrocław

Kolejka 13
5 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie — KS Futsal Team Brzeg

2 - 7
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Wisła Opatowiec — Śląsk Futsal Wrocław

9 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Gwiazda Ruda Śląska — GKS Futsal Nowiny

11 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Tychy — KS AZS UMCS Lublin

1 - 7
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

HEIRO Rzeszów — AZS UŚ Katowice

6 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UEK Futsal — KS Górnik Polkowice

Kolejka 14
2 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS AZS UMCS Lublin — HEIRO Rzeszów

3 - 0
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UŚ Katowice — FC Silesia Box Siemianowice Śląskie

2 - 1
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Śląsk Futsal Wrocław — AZS UEK Futsal

3 - 6
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Górnik Polkowice — GKS Futsal Tychy

2 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Futsal Team Brzeg — Gwiazda Ruda Śląska

2 - 6
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Nowiny — Wisła Opatowiec

Kolejka 15
5 - 0
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UŚ Katowice — KS Futsal Team Brzeg

3 - 1
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

FC Silesia Box Siemianowice Śląskie — KS AZS UMCS Lublin

6 - 5
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Gwiazda Ruda Śląska — Wisła Opatowiec

7 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Tychy — Śląsk Futsal Wrocław

1 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

HEIRO Rzeszów — KS Górnik Polkowice

0 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UEK Futsal — GKS Futsal Nowiny

Kolejka 16
3 - 1
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Futsal Team Brzeg — Wisła Opatowiec

4 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Nowiny — GKS Futsal Tychy

4 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS AZS UMCS Lublin — AZS UŚ Katowice

5 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Górnik Polkowice — FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

5 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Śląsk Futsal Wrocław — HEIRO Rzeszów

2 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Gwiazda Ruda Śląska — AZS UEK Futsal

Kolejka 17
4 - 5
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie — Śląsk Futsal Wrocław

6 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UŚ Katowice — KS Górnik Polkowice

5 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS AZS UMCS Lublin — KS Futsal Team Brzeg

3 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Tychy — Gwiazda Ruda Śląska

3 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

HEIRO Rzeszów — GKS Futsal Nowiny

5 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UEK Futsal — Wisła Opatowiec

Kolejka 18
10 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Górnik Polkowice — KS AZS UMCS Lublin

3 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Nowiny — FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

10 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Gwiazda Ruda Śląska — HEIRO Rzeszów

5 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Wisła Opatowiec — GKS Futsal Tychy

0 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Śląsk Futsal Wrocław — AZS UŚ Katowice

5 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Futsal Team Brzeg — AZS UEK Futsal

Kolejka 19
6 - 5
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Tychy — AZS UEK Futsal

12 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UŚ Katowice — GKS Futsal Nowiny

8 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Górnik Polkowice — KS Futsal Team Brzeg

3 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS AZS UMCS Lublin — Śląsk Futsal Wrocław

3 - 2
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie — Gwiazda Ruda Śląska

3 - 3
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

HEIRO Rzeszów — Wisła Opatowiec

Kolejka 20
5 - 6
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Wisła Opatowiec — FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

3 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Gwiazda Ruda Śląska — AZS UŚ Katowice

2 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Śląsk Futsal Wrocław — KS Górnik Polkowice

5 - 5
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Nowiny — KS AZS UMCS Lublin

5 - 1
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UEK Futsal — HEIRO Rzeszów

18:00
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Futsal Team Brzeg — GKS Futsal Tychy

Kolejka 21
19:00
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie — AZS UEK Futsal

18:00
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UŚ Katowice — Wisła Opatowiec

18:00
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Śląsk Futsal Wrocław — KS Futsal Team Brzeg

18:00
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Górnik Polkowice — GKS Futsal Nowiny

18:00
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

HEIRO Rzeszów — GKS Futsal Tychy

18:00
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS AZS UMCS Lublin — Gwiazda Ruda Śląska

Kolejka 22
18:00
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Tychy — FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

18:00
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

GKS Futsal Nowiny — Śląsk Futsal Wrocław

18:00
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Wisła Opatowiec — KS AZS UMCS Lublin

18:00
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

AZS UEK Futsal — AZS UŚ Katowice

18:00
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

KS Futsal Team Brzeg — HEIRO Rzeszów

18:00
I Liga Futsalu grupa południowa
2023/2024

Gwiazda Ruda Śląska — KS Górnik Polkowice