Awansujemy do trzeciej fazy eliminacji MMP u-17!

Kolejny dobry występ naszych zawodników w eliminacjach Młodzieżowych Mistrzostw Polski u-17 prowadzonych przez Pawła Machurę. Dzisiejszy turniej w Tychach zakończyliśmy na drugim miejscu i awansowaliśmy do kolejnej fazy rozgrywek.

Pierwszy mecz nie ułożył się po naszej myśli i ulegliśmy tryumfatorowi dzisiejszych zmagań – drużynie Clearex Chorzów.
Jak po turnieju podsumował trener naszej drużyny „Chyba za późno wyszliśmy z szatni, gdybyśmy nie przespali pierwszych minut spotkania to wynik mógł być zupełnie inny.”. Pierwsza połowa starcia z Clearexem zakończyła się wynikiem 5-1 dla chorzowian. Po zmianie stron to nasi zawodnicy dominowali i doprowadzili do wyniku 5-4. Niestety zabrakło nam kilku minut aby wywalczyć korzystny rezultat.

W drugim spotkaniu pewnie pokonaliśmy drużynę Zaborze Zabrze aż 7-1. Natomiast w ostatnim naszym meczu turnieju wygraliśmy z gospodarzem GKS SMS Futsal Tychy 2-0 po bardzo dobrej grze.

Nasi zawodnicy ponownie pokazali się z dobrej strony, możemy żałować jedynie pierwszej połowy w meczu z Clearexem jednak ważne, że udało nam się awansować do kolejnej fazy z drugiego miejsca, a przy tym straciliśmy najmniej bramek z całego turnieju.

Poniżej prezentujemy końcową tabelę oraz wyniki wszystkich spotkań.


drużynampktbr
1.Clearex Chorzów3910-7
2.FC Silesia BOX Siemianowice Śl3613-6
3.GKS SMS Futsal Tychy335-7
4.Zaborze Zabrze306-14
8:30GKS SMS Futsal Tychy4-3Zaborze Zabrze
9:10Clearex Chorzów5-4FC Silesia BOX Siemianowice Śl
10:00FC Silesia BOX Siemianowice Śl7-1Zaborze Zabrze
10:40Clearex Chorzów2-1GKS SMS Futsal Tychy
11:30Zaborze Zabrze2-3Clearex Chorzów
12:10GKS SMS Futsal Tychy0-2FC Silesia BOX Siemianowice Śl
%d bloggers like this: