Balviten -Gramy w jednej drużynie!

Miło nam oznajmić, że do grona naszych partnerów dołączyła firma Balviten.
Wielu pewnie już widziało produkty żywnościowe tego producenta na pułkach sklepowych, jednak tym którzy pierwszy raz spotykają się z firmą po krótce przedstawimy naszego nowego partnera.

Balviten jest liderem producentów żywności przeznaczonej głównie dla osób cierpiących na nietolerancję glutenu oraz chorych na celiakię i fenyloketonurię.

Nie bycie liderem jednak dla firmy jest najważniejsze, a pomoc osobom chorym w prowadzeniu skutecznej diety, która poprawi ich stan zdrowia. Dzięki ich staraniom i osobistemu podejściu do jakości produktów, dieta bezglutenowa nie musi być codziennym wyrzeczeniem i przymusem odmawiania sobie ulubionych dań i deserów.

Główna siedziba Balvitenu znajduje się w centrum Katowic, natomiast zakład produkcyjny w Siemianowicach, natomiast kolejny oddział w Jadownikach pod Tarnowem.

Inwestycja w najwyższych standardów park maszynowy pozwala zadbać o najwyższą jakość oraz innowacyjność produktów firmy. W ofercie można znaleźć szeroki wybór pieczywa, zdrowe i pełnowartościowe słodycze, produkty cukiernicze, makarony, koncentraty i mieszanki mąk do wypieku chleba czy słodkich wyrobów.

Produkty firmy Balviten można nabyć w wybranych sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym na www.balciten.com

Mamy nadzieję, że ta współpraca będzie układać się pomyślnie dla obu stron i wszyscy będziemy czerpać z tego korzyści. Dziękujemy za okazane nam zaufanie!

%d bloggers like this: