Bomba transferowa na koniec!

Tak jak już wcześniej zapowiadaliśmy mamy dla was perełkę jeśli chodzi o wzmocnienia na ten sezon. Niestety dzisiaj nie będzie mógł jeszcze zagrać z powodu kontuzji, ale liczymy, że szybko zobaczymy go w naszej koszulce.

Na początek powiemy, że to zawodnik znany w całej futsalowej społeczności. Liczba rozegranych spotkań jest godna podziwu. Jego wiedza i doświadczenie cały czas było z nami bo sam też cały czas nas wspierał. Mogliście go oglądać już w naszych barwach.

W ramach wskazówki powiemy, że wiek to tylko liczba. Ostatnie pół roku spędził w AZS Katowice próbując uratować zespół przed spadkiem z Ekstraklasy. Na szczęście nasz trener Łukasz Jagiełło jest świetnym mediatorem i udało mu się go nakłonić do gry.

LEDIES AND GENTELMAN WE GOT HIM! Niektórym może to nieco dziwnie zabrzmieć z racji wydarzeń historycznych ale… STALIN POWRACA! Tak, to nie żart, Damian Wojtas postanowił wesprzeć nas w walce na pierwszoligowym boju.

Warto nadmienić, że drużyna uznała iż to Damian powinien w tym sezonie nosić opaskę kapitana. Podczas jego nieobecności rolę kapitana pełnić będzie tak jak w poprzednim sezonie Sławomir Pękala.

Damian życzymy powodzenia!

%d bloggers like this: