Już w niedzielę derbowe starcie

Już w najbliższą niedzielę czeka nas derbowy pojedynek z Sośnicą Gliwice. Gliwiczanie kontynuują swoją walkę o FOGO Futsal Ekstraklasę jednak wiemy co oznaczają pojedynki z Sośnicą. Kibice którzy będą śledzić to spotkanie na pewno nie będą narzekać na nudę.

Nasz najbliższy rywal zajmuje aktualnie 1 pozycję w tabeli z dorobkiem 44 punktów i zrobią wszystko aby dopisać kolejne 3 punkty do swojego konta. Tuż za ich plecami jest Eurobus Przemyśl z 43 punktami więc jak można się domyśleć gliwiczanie wystosują co najlepsze aby pozostać na miejscu dającym awans do elity polskiego futsalu.

Nasza drużyna po dwóch porażkach zdołała się podnieść w trudnym spotkaniu z Heiro Rzeszów i liczymy na dobre spotkanie w wykonaniu podopiecznych Mirosława Miozgi. Walkę o awans mamy już z głowy jednak dalej chcemy osiągnąć jak najlepszy wynik a nim może być jeszcze miejsce na najniższym stopniu ligowego podium.

Doskonale pamiętamy te spotkania z Sośnicą, ile dostarczały emocji czy to w 1 lidze czy jeszcze w 2 lidze.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na to spotkanie i liczymy na pełną hale!

Dla tych którzy nie będą mogli być z nami na trybunach tradycyjnie zapraszamy na nasz kanał YouTube gdzie przeprowadzimy transmisję.

%d bloggers like this: