Kadra na najbliższy sezon

Ponieważ dzisiaj rozpoczynamy nowy sezon, najwyższa pora aby wam przedstawić kadrę drużyny na najbliższy sezon.

Do swoich macierzystych klubów po okresie wypożyczenia wrócili tacy zawodnicy jak Gryszczyński, Małek czy Gładkowski. Michał Tkacz postanowił wzmocnić wycofaną z ekstraklasy futsalu drużyną Gwiazdy Ruda Śląska.

U nas można zobaczyć kilka nowych twarzy. Dołączyli do nas tacy zawodnicy jak Kajetan Bocek, Adrian Klama, Dawid Skorupa czy Artur Bielanik. Można było ich obserwować w Siemianowickiej lidze środowiskowej. Pomimo tego, że Ci zawodnicy grali też w trawiastą odmianę piłki nie sprawiło im to problemu aby wkomponować się świetnie w nasz zespół. Z całą pewnością wniosą do drużyny wiele dobrego.

Warto wspomnieć, że po rocznej przerwie do składu również powraca Damian Kowalczyk, którego już mogliśmy oglądać w barwach FC 2016.

Jak już wspominaliśmy jakiś czas temu, grającym trenerem zespołu będzie Łukasz Jagiełło, a jego asystentem pozostanie Damian Wojtas jednak postanowił odwiesić buty na przysłowiowym kołku.
W związku z objęciem stanowiska trenera boiskowy Jaga postanowił zrzec się kapitańskiej opaski, a wyborem drużyny przejmie ją Sławek Pękala.

Poniżej prezentujemy kompletną kadrę na nadchodzący sezon.

Trener Łukasz Jagiełło

Narodowość
polPolska
Urodziny
27 kwietnia 1983
Wiek
40

Asystent trenera Damian Wojtas

Narodowość
polPolska
Urodziny
19 kwietnia 1978
Wiek
45

%d bloggers like this: