MGR Recykling – poznajmy się bliżej.

W ostatnich dniach mieliśmy okazję odwiedzić naszych przyjaciół z MGR Recykling aby wręczyć im pamiątkowe koszulki naszego klubu. Przy okazji postanowiliśmy zadać kilka pytań aby nasi kibice mogli lepiej poznać naszego sponsora. Należy zaznaczyć, że firma wspiera nas już od dłuższego czasu.
Na pytania odpowiedział Mariusz Żochowski- prokurent firmy, a swego czasu jeden z naszych zawodników.

Firma MGR Recykling wspiera klub FC już od jakiegoś czasu. Opowiedz proszę czym się zajmujecie?
Firma MGR Recykling działa w branży gospodarki odpadami koncentrując się na odzysku i recyklingu odpadów przemysłowych. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie staramy się zapewnić naszym klientom kompleksową ofertę. Do obsługi zapewniamy specjalistyczne pojemniki i kontenery oraz oferujemy własny transport.  W ramach świadczonych usług oferujemy również usługi outsourcingu. W tym modelu obsługujemy procesy związane z powstawaniem i przepływem odpadów oraz surowców u źródła. Dzięki temu nasi Klienci mogą lepiej skoncentrować się na procesach związanych ściśle z ich branżą, a my robimy to, na czym znamy się najlepiej.

Często się słyszy, że w naszym kraju jest spore zapotrzebowanie na utylizację wszelkiego rodzaju odpadów. Jak to z tym jest naprawdę?
To prawda. Potrzeby związane z zagospodarowaniem odpadów są olbrzymie, a możliwości, z uwagi na niedobór instalacji, mocno ograniczone. Sami również jesteśmy w trakcie przygotowania oraz realizacji inwestycji, dzięki której będziemy mogli prowadzić procesy odzysku  wybranych grup odpadów. Niestety często są to przedsięwzięcia wieloletnie. Szczególnie czaso i pracochłonna jest faza uzyskania odpowiednich pozwoleń oraz decyzji, a zła sława jaką cieszy się branża odpadowa oraz związany z tym brak przychylności urzędów i gmin utrudnia nam pracę i ogranicza możliwość rozwoju firmom takim jak nasza.

Wiemy, że kiedyś byłeś zawodnikiem w naszym klubie. Czy to spowodowało, że Twoja firma postanowiła nas wspierać?
Z piłką nożną jestem związany od najmłodszych lat. Sport i aktywność fizyczna to bardzo ważna część mojego życia. Ostatnią drużyną, w której miałem przyjemność grać była drużyna FC Siemianowice. Dziś, z uwagi na brak czasu nie jestem już aktywny na boisku, jednak nadal czuję się częścią drużyny stąd decyzja o wsparciu jej w taki sposób.

Jak wspominasz pobyt w FC Siemianowice?
Mój pobyt w FC Siemianowice to przede wszystkim ciężka praca, dużo nowych doświadczeń i mile spędzony czas, który mogłem dzielić z ludźmi o tej samej pasji. Niestety każdy sportowiec musi kiedyś zejść ze sceny i umieć realizować się w innych obszarach. Dziś jestem zagorzałym kibicem FC Siemianowice.

Czy masz jakieś większe plany odnośnie naszego partnerstwa?
Plany oczywiście trzeba mieć, jednak najważniejsze jest to co udaje nam się tu i teraz. Mam nadzieję, że dalszy rozwój obu formacji – MGR Recykling oraz FC Siemianowice będzie się wzajemnie uzupełniał.

Co byś powiedział na to gdyby z pomocą MGR Recykling i SilesiaBOX udało nam się za 2-3 lata uzyskać awans do Ekstraklasy futsalu?
Trzymam kciuki 😉 ! Byłbym bardzo dumny, gdyby wkład MGR Recykling jako sponsora przyczynił się do osiągnięć drużyny. Wtedy sam czułbym się małą częścią sukcesu FC Siemianowice.

Chciałbyś aby nasza współpraca była długofalowa?
Przede wszystkim chciałbym, żeby nasza współpraca była owocna.  Jak już wcześniej powiedziałem, mam nadzieję, iż zarówno MGR Recykling oraz FC Siemianowice będą realizowały z dalszymi sukcesami swoje plany.

Zobaczymy się we wrześniu na meczu naszej drużyny?
Oczywiście, do zobaczenia na hali!

Niestety co do ostatniego pytania nieco skłamaliśmy… Pierwszy mecz nasza drużyna na wyjeździe a we własnej hali zobaczymy się tydzień później w weekend 2-3 październik 🙂

%d bloggers like this: