Odsłaniamy karty! cz.2

Dzisiaj chcemy wam pokazać kolejnych zawodników którzy będą reprezentować barwy FC 2016 Siemianowice Śląskie w ramach rozgrywek 1 ligi futsalu.

W dzisiejszym zestawieniu pokażemy wam tylko jednego nowego zawodnika, aczkolwiek świetnie znanego w Siemianowicach.
O kim mowa?

Marcin Krzywka – W przeszłości bronił barw Inpulsu Siemianowice i przez wiele sezonów czarował kibiców swoją grą w hali „Zbornej”. Po odejściu z Inpulsu reprezentował barwy takich klubów jak Clearex Chorzów, AZS UŚ Katowice oraz Remedium Pyskowice. Warto wspomnieć, że Marcin występował też w Reprezentacji Polski w futsalu.

Marcin Cuber- waleczność to jego dewiza, nigdy nie odpuszcza nogi, potrafi się świetnie zastawić i utrzymać piłkę. Na pewno wniesie wiele dobrego w nasze szeregi.

Michał Tkacz – kolejny zawodnik z doświadczeniem ekstraklasowym i pierwszoligowym, na pewno pomoże nam w walce o najwyższe cele w nadchodzącym sezonie. Świetnie pamiętamy jak Michał dołączył do zespołu w ubiegłym sezonie i już w pierwszym meczach potrafił ustrzelić hattricka.

Łukasz Jagiełło – Chyba nikomu nie musimy przedstawiać tej postaci, kapitan zespołu, który zawsze potrafi zmotywować kolegów z drużyny, nawet w największym kryzysie. Jego doświadczenie i postawa boiskowa na pewno przyniesie korzyści siemianowickiej drużynie.

%d bloggers like this: