Porażka na koniec sezonu

W ostatnim meczu tego sezonu nasza drużyna drugi raz musiała uznać wyższość Eurobusu Przemyśl, a beniaminek tym meczem przypieczętował awans do FOGO Futsal Ekstraklasy.

W tym starciu przyjezdni byli faworytem lecz nasi zawodnicy chcieli zrobić wszystko aby dobrze zakończyć sezon. Spotkanie zaczęło się agresywnie z naszej strony bo po 5 minutach mieliśmy już 5 fauli na koncie. Goście również uzbierali 5 przewinień jednak zajęło im to trochę więcej czasu.

Wynik w 3 minucie otworzyli przemyślanie, a w 10 minucie wyrównał Michał Włodarek. Do końca pierwszej połowy nie oglądaliśmy więcej bramek.

Po zmianie stron to przyjezdni przeszli do ataku czego efektem były 4 trafienia od 26 do 30 minuty meczu w tym gol bramkarza, który wykorzystał naszą stratę podczas gry w przewadze. Siemianowiczanom udało się odpowiedzieć jedynie jednym trafieniem Adriana Stachańskiego. Zawodnicy Eurobusu jednak się nie zatrzymali i w dwóch ostatnich minutach spotkania dołożyli kolejne dwa gole.

Po końcowej syrenie przyjezdni wraz ze swoimi kibicami których do Siemianowic przyjechało około 50 osób świętowali awans do elity polskiego futsalu.

Przeciwnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy awansu, życzymy aby wasz futsal był w dalszym ciągu tak widowiskowy jak do tej pory.

Dla nas teraz nadejdzie czas na wyciągniecie wniosków gdzie popełniliśmy błąd, że druga część sezonu wyglądała dużo słabiej od pierwszej.

23 kwietnia 2023
2 - 7
Pełny czas bez dogrywki

Wyniki

KlubDruga połowaPierwsza połowaBramkiWynik
FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie112Przegrane
Eurobus Przemyśl617Wygrane

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

1Puzio Patryk Bramkarz
12Kmiecik Kamil Zawodnik z pola 5'
13Włodarek Michał Zawodnik z pola 10'
16Wojtyna Daniel Zawodnik z pola 4'
21Gładczak Robert Zawodnik z pola 5'
4Stachański Adrian Zawodnik z pola 36'
6Drzyzga Bartosz Zawodnik z pola
9Krzywoń Krzysztof Zawodnik z pola
10Kravets Maksym Zawodnik z pola 38'
11Hiszpański Piotr Zawodnik z pola
15Węgrzyn Mateusz Zawodnik z pola
  2 4

Trener: Mirosław Miozga
Asystent trenera: Marcin Nowacki

Eurobus Przemyśl

%d bloggers like this: