Porażka w derbach z Sośnicą.

Niestety nie tak sobie wyobrażaliśmy to spotkanie. Mecze z drużyną Sośnicy zawsze były zacięte i dostarczały sporo emocji, podobnie było i tym razem. Gospodarze okazali się jednak lepsi i musieliśmy wracać do Siemianowic bez punktów.

Wynik otworzyła drużyna z Gliwic już w drugiej minucie spotkania. Był to dopiero początek meczu więc mieliśmy sporo czasu na odrobienie strat. Udało się to w 9 minucie po bramce Wojtka Kozłowskiego. Radość ze strzelonej bramki nie trwała zbyt długo gdyż w 11 minucie miejscowi podwójnie wyprowadzili celny cios i do przerwy mieliśmy wynik 3-1.

Po zmianie stron chcieliśmy ruszyć do odrabiania strat czego efektem była bramka Rafała Górnego w 20 minucie. Niestety to był koniec naszego strzelania w tym meczu. Następne bramki zdobywali już tylko gliwiczanie. Mimo kilku klarownych sytuacji nie udało nam się zwiększyć dorobku bramkowego. W końcówce próbowaliśmy jeszcze gry z „lotnym” bramkarzem niestety bez zamierzonego skutku. Ostateczny wynik spotkania to 7-2.

Nie pozostaje nam nic innego jak mocno przepracować ten tydzień bo w następny weekend mierzymy się z liderem rozgrywek tj. BSF Bochnia.

12 lutego 2022
7 - 2
Pełny czas bez dogrywki

Wyniki

KlubDruga połowaPierwsza połowaBramkiWynik
KS Sośnica Gliwice437Wygrane
FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie112Przegrane

KS Sośnica Gliwice

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

1Puzio Patryk Bramkarz
5Kozłowski Wojciech Zawodnik z pola 9'
16Kowalczyk Damian Zawodnik z pola
17Górny Rafał Zawodnik z pola 20'
21Pękala Sławomir Zawodnik z pola
28Banasiak Oskar Bramkarz
8Jagiełło Łukasz Zawodnik z pola
9Krzywoń Krzysztof Zawodnik z pola
12Kmiecik Kamil Zawodnik z pola 26'
13Włodarek Michał Zawodnik z pola
14Klaus Sebastian Zawodnik z pola 38'
25Mierzwa Marcin Zawodnik z pola
  2 2
%d bloggers like this: