Porażka z liderem

Jak można było się spodziewać spotkanie z Sośnicą Gliwice nie należało do najłatwiejszych, a gliwiczanie wykonali kolejny krok w stronę awansu do FOGO Futsal Ekstraklasy i wygrali z nami 5-1

Wynik może nie do końca odzwierciedla boiskowe poczynania bo przez sporą część spotkania to podopieczni Mirka Miozgi prowadzili grę i stwarzali sobie kolejne okazje. Goście natomiast jak na lidera przystało, nie speszyli się tylko cierpliwie czekali na okazję. Bez wahania wykorzystywali nasze chwile rozkojarzenia i w ten sposób w pierwszej połowie strzelili 3 bramki.

Po zmianie stron szybko bramkę na 3-1 zdobył Kamil Kmiecik i wydawać by się mogło, że zacznie pogoń za wynikiem z naszej strony. Niestety w 33 minucie drugą żółtą kartę, a w konsekwencji czerwoną otrzymał Marcin Cuber co nieco pokrzyżowało nasze plany. Gliwiczanie wykorzystali nasze osłabienie bardzo szybko bo po kilkunastu sekundach zdobyli czwartą bramkę. Zaraz po tym trener Miozga zdecydował o próbie gry z lotnym bramkarzem, niestety brakowało nam przy tym ostatniego podania. Na 4 minuty przed końcową syreną przyjezdni zdołali przejąć piłkę i ustalić wynik meczu strzelając do pustej bramki naszej drużyny.

W najbliższej kolejce nasza drużyna będzie pauzować, aby 23 kwietnia w ostatniej kolejce pierwszej ligi zmierzyć się we własnej hali z Eurobusem Przemyśl.

2 kwietnia 2023
1 - 5
Pełny czas bez dogrywki

Wyniki

KlubDruga połowaPierwsza połowaBramkiWynik
FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie101Przegrane
KS Sośnica Gliwice235Wygrane

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

19Barteczka Dawid Bramkarz
12Kmiecik Kamil Zawodnik z pola 21'
9'
13Włodarek Michał Zawodnik z pola
16Wojtyna Daniel Zawodnik z pola 19'
21Gładczak Robert Zawodnik z pola
27Płaczek Patryk Bramkarz
6Drzyzga Bartosz Zawodnik z pola
9Krzywoń Krzysztof Zawodnik z pola
10Kravets Maksym Zawodnik z pola
11Hiszpański Piotr Zawodnik z pola
15Węgrzyn Mateusz Zawodnik z pola
23Cuber Marcin Zawodnik z pola 22'
33'
25Mierzwa Marcin Zawodnik z pola
  1 3 1

Trener: Mirosław Miozga
Asystent trenera: Marcin Nowacki

KS Sośnica Gliwice

%d bloggers like this: