Poznajmy kadrę FC SILESIA BOX cz.3

Już jutro nasza drużyna rozpocznie sezon meczem wyjazdowym z GKS Ekom Invex Remedies Nowiny.
Trzeba więc przedstawić naszym kibicom dalszą część kadry!

Łukasz Jagiełło – tego dżentelmena przedstawiać chyba nie trzeba. Bogata przeszłość futsalowa, spory bagaż doświadczeń i co najważniejsze jest z nami od samego początku powstania klubu. Wcześniej tylko jako zawodnik, a od ubiegłego sezonu jako grający trener. W świetnym stylu przeprowadził naszą drużynę przez drugą ligę. Liczymy, że jego pomysł na grę sprawdzi się również na parkietach 1 ligi.

Mateusz Słupek – wcześniej występował na dużym boisku w barwach Stadionu Śląskiego, w naszym klubie pojawił się na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Od jakiegoś czasu trenuje z drużyną seniorów, a jego gra jest na tyle dobra, że klub postanowił zgłosić go do rozgrywek 1 ligi. Ten młody chłopak nie raz pozytywnie zaskoczy wszystkich na parkiecie. Życzymy powodzenia.
Wojciech Kozłowski – kolejny młody zawodnik, który jednak jest z nami już kilka lat. Postępy zrobił przeogromne, a trener Jagiełło zawsze może na niego liczyć. Mimo niskiego wzrostu rywale nie raz przekonali się jak ciężko mu odebrać piłkę. Mamy nadzieję że Wojtek nie raz będzie pokazywał swoje zwody i zdobywał bramki dla naszego zespołu.
Sebastian Klaus – kolejny z weteranów którego doświadczenie ma spory wpływ na naszą grę. Potrafi świetnie dyrygować młodszymi kolegami. Zawodnik który zalicza bardzo dużo odbiorów oraz ma niezliczoną ilość wyblokowanych strzałów. Sebastiana można podsumować krótko- filar defensywy.
Maksym Kravets – jeden z naszych nowych nabytków, którego pozyskaliśmy z Gwiazdy Ruda Śląska. Technicznie i taktycznie stoi na bardzo wysokim poziomie. Szybko wkomponował się w zespół i będzie na pewno ogromnym wzmocnieniem w najbliższym sezonie.
%d bloggers like this: