Przegrana z drugą drużyną Rekordu

W minioną niedzielę drużyna FC 2016 Siemianowice udała się do Bielska-Białej na mecz z drugą drużyną tamtejszego Rekordu. Niestety spotkanie zakończyło się porażką naszej drużyny 5-3.

Już przed meczem było wiadomo, że nie będzie to łatwe starcie. Mimo tego, że w drużynie gospodarza występuje głównie młodzież Rekordu to bez wątpienia są mocnym zespołem co udowodnili w tamtym sezonie zajmując pierwsze miejsce na koniec rozgrywek. Druga drużyna Mistrza Polski na pewno imponuje wyszkoleniem taktycznym oraz szybkością zawodników i nienaganną techniką co udowodnili już w pierwszej połowie strzelając trzy bramki naszemu zespołowi.  Pomimo tego, że siemianowiczanie solidnie prezentowali się w defensywie to gospodarze znaleźli drogę do naszej bramki, aż trzykrotnie. FC 2016 zdołało odpowiedzieć tylko raz po bramce Michała Włodarka.

W drugiej odsłonie spotkania było widać, że nie chcemy wracać z tego meczu bez punktów. Drugie trafienie dołożył Michał Włodarek, a na listę strzelców wpisał się również Damian Kowalczyk co pozwoliło nam doprowadzić do wyrównania.
Chcąc wygrać to spotkanie trener Machura postanowił zagrać z lotnym bramkarzem, niestety nie przyniosło to oczekiwanego skutku. Bielszczanie potrafili odpowiedzieć jeszcze dwoma trafieniami i to starcie zakończyło się wynikiem 5-3 dla rekordu.

Na pewno można żałować straconych punktów które w ostatecznym rozrachunku mogą być bardzo istotne.
Również trenera Pawła Machurę może szczególnie boleć ta porażka gdyż przez wiele lat jako zawodnik bronił barw Rekordu i łączą go z tym klubem wspomnienia czy też znajomi. Jednym z nich jest trener drugiej drużyny Bielskiego klubu – Piotr Szymura,  który występował na parkiecie razem z naszym szkoleniowcem.

Kolejne spotkanie rozegramy w sobotę 8 grudnia o godzinie 20:00 we własnej hali, a rywalem będzie GTW Gliwice. Serdecznie zapraszamy!

2 grudnia 2018
5 - 3
Pełny czas bez dogrywki

Wyniki

KlubDruga połowaPierwsza połowaBramkiWynik
Rekord II Bielsko-Biała235Wygrane
FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie213Przegrane

Rekord II Bielsko-Biała

8Jagiełło Łukasz Zawodnik z pola
13Włodarek Michał Zawodnik z pola
14Klaus Sebastian Zawodnik z pola
23Cuber Marcin Zawodnik z pola
 

Asystent trenera: Damian Wojtas
Trener: Paweł Machura

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

8Jagiełło Łukasz Zawodnik z pola
13Włodarek Michał Zawodnik z pola
14Klaus Sebastian Zawodnik z pola
21Cuber Marcin Zawodnik z pola
  2

Asystent trenera: Damian Wojtas
Trener: Paweł Machura

%d bloggers like this: