U siebie z AZS UMCS Lublin!

Już w sobotę o godzinie 18:30 zagramy kolejne spotkania w ramach rozgrywek I Ligi Futsalu. Kolejnym rywalem będzie drużyna AZS UMCS Lublin.Nasz najbliższy rywal wygrał jedno z dwóch jak dotąd rozegranych spotkań. W pierwszej kolejce w roli gościa wygrali 6-1 z Profi Sport Wrocław Futsal, natomiast w drugim przegrali zaciętym meczu przed własną publicznością z Tyskim GKS 4-5. 
Ubiegły sezon nie był najlepszy dla lublinian ponieważ zakończyli go tuż nad strefą spadkową. Na pewno więc bieżącej kampanii powalczą o wyższą lokatę i tanio skóry nie sprzedadzą co udowodnili w dwóch poprzednich meczach.

Siemianowiczanie natomiast idealnie weszli w rozgrywki pierwszej ligi notując zwycięstwa w pierwszej i drugiej kolejce. Podopieczni trenera Machury na pewno będą walczyć do końca aby drugi raz w tym sezonie wygrać przed własną publicznością. 
Po świetnym początku rozgrywek liczymy, że podtrzymamy tą passę a pomogą nam w tym kibice którzy już pierwszej kolejce licznie zgromadzili się w hali Kompleksu Sportowego „MICHAŁ”.

Serdecznie zapraszamy, wypełnijmy halę do ostatniego krzesełka i wspólnie przywróćmy świetne czasy siemianowickiego futsalu!
Do zobaczenia!

%d bloggers like this: