W ten weekend pauzujemy

W ten weekend podopiecznych Mirosława Miozgi czeka pauza w rozgrywkach przez wycofanie się Unii Tarnów na początku sezonu. Nie mniej w naszej lidze będzie gdzie zawiesić oko choćby ze względu na pojedynek Eurobusu Przemyśl z Sośnicą Gliwice.

Na hali w Przemyślu miejscowi podejmować będą lidera z Gliwic do którego tracą tylko 1 punkt. W przypadku wygranej gliwiczan sprawa bezpośredniego awansu zostanie rozstrzygnięta. Jeśli choćby jeden punkt zostanie w Przemyślu to awans rozstrzygnie się w ostatniej kolejce. Wtedy Eurobus przyjeżdża do Siemianowice, natomiast Sośnica we własnej hali podejmować będzie akademików z Lublina.

Ciekawie może wyglądać również starcie gdzie Heiro Rzeszów podejmować będzie GKS Futsal Tychy. Rzeszowianie wciąż nie są pewni utrzymania jednak mają odrobinę lepszą sytuację niż GKS Futsal Nowiny. GKS Futsal Tychy nie zmieni już swojego położenia w tabeli bez względu na wynik choć na pewno zagrają o pełną pule gdyż dla tyszan to ostatni mecz w tym sezonie (w ostatniej kolejce pauzują).

GKS Futsal Nowiny zmierzy się natomiast na wyjeździe z Gwiazdą Ruda Śląska. Rudzianie mogą poprawić jeszcze swoje położenie w tabeli na koniec sezon, a będzie to dla nich ostatni mecz we własnej hali więc też będą chcieli się pokazać z dobrej strony. Bardzo odmłodzony zespół z Nowin prezentuje dobry futsal, jednak jeszcze brakuje chyba nieco doświadczenia ale ich mecz w Rudzie Śląskiej może być całkiem ciekawy.

Tak prezentują się wszystkie spotkania w ten weekend:

Heiro RzeszówGKS Tychy16 kwietnia, 18:00
AZS UEK KrakówKU AZS UZ Zielona Góra16 kwietnia, 18:00
Gwiazda Ruda ŚląskaFutsal Nowiny15 kwietnia, 17:00
KS AZS UMCS LublinGórnik Polkowice16 kwietnia, 16:00
Eurobus PrzemyślSośnica Gliwice16 kwietnia, 18:00

Wszystkich kibiców naszej drużyny już teraz gorąco zapraszamy na ostatnie spotkanie w tym sezonie, które odbędzie się 23.04 o godz. 17:00 kiedy podejmować będziemy Eurobus Przemyśl. Zapełnijmy całą halę!

%d bloggers like this: