Wracamy do rozgrywek I ligi!

Już w najbliższy weekend ponownie wejdziemy na parkiety I Ligi Futsalu. We własnej hali podejmować będziemy GKS Ekom Invex Remedies Nowiny. Liczymy na zwycięstwo naszej drużyny po udanym rozpoczęciu roku.

Na inaugurację sezonu przegraliśmy w Nowinach 2-0, a w sobotę o 18 nasi zawodnicy na pewno będą chcieli się zrekompensować przeciwnikowi. Dla obu drużyn będzie to istotne spotkanie gdyż nasza wygrana pozwoli nam zwiększyć przewagę nad drużyną z Nowin do 4 punktów. Jesteśmy optymistycznie nastawieni po ostatnim zwycięstwie z silniejszym rywalem w rozgrywkach Pucharu Polski, jednak wiemy też jak ciężkie starcie nas czeka.
Zapraszamy wszystkich kibiców do hali KS „MICHAŁ” do wspierania naszej drużyny, a dla tych którzy nie będą mogli przyjść tradycyjnie mamy przygotowaną transmisję ze spotkania.

Rozpoczynamy nową rundę ale chcielibyśmy ruszyć też z nowym projektem pt. „Kuchnia FC Silesia Box”. Nie będzie to kolejny program kulinarny jak mogłaby wskazywać nazwa, ale postaramy się zajrzeć z kamerą tam gdzie oko kibica zazwyczaj nie zagląda. Z tzw. „kuchni” czyli szatni będziemy chcieli pomóc wam poznać nieco z prywatnej strony naszych zawodników, a oprócz tego zdradzimy wam nieco z naszych przygotowań do ligowych spotkań.
Liczymy, że nowy projekt się wam spodoba 🙂

%d bloggers like this: