Z Eurobusem na zakończenie!

Już w najbliższą niedzielę w hali KS „MICHAŁ” rozegramy ostatnie w tym sezonie spotkanie 1 Ligi Futsalu. Do Siemianowic przyjedzie rewelacja rozgrywek, beniaminek a zarazem aktualny lider – Eurobus Przemyśl.

Cóż spotkania zapowiada się bardzo emocjonująco gdyż drużyna z Przemyśla w tym spotkaniu może przypieczętować awans do FOGO Futsal Ekstraklasy. Nasza drużyna natomiast zrobi wszystko aby zwycięstwem przed własną widownią zakończyć aktualną kampanię.

W poprzedniej rundzie lepsi byli zawodnicy Eurobusu którzy wygrali u siebie 4-1, a jak będzie tym razem? Przyjdźcie w niedziele 23.04 do hali KS „MICHAŁ” i sprawdźcie sami!

Również w niedzielę swoje spotkanie we własnej hali rozegra Sośnica Gliwice, która z pewnością będzie liczyć na zwycięstwo naszej ekipy. Gliwiczanie podejmować będą akademików z Lublina i w przypadku zwycięstwa obu drużyn śląskich premiowana bezpośrednim awansem zostanie ekipa Sośnicy.

Jeszcze raz zapraszamy do hali KS „MICHAŁ” 23.04 w niedzielę o godzinie 18:00, zakończmy wspólnie zwycięstwem ten sezon!

%d bloggers like this: