Festiwal strzelecki w pierwszym meczu domowym

W niedzielę o godzinie 18:30 drużyna FC 2016 podejmowała we własnej hali beniaminka rozgrywek – LKS Plon Błotnica Strzelecka. Drużyna gości nie zbyt ciekawie rozpoczęła rozgrywki, walkower w pierwszej kolejce, a teraz wysoka porażka.

Nasza drużyna strzelanie rozpoczęła już w pierwszej minucie spotkania i raz po raz wyprowadzaliśmy kolejne ataki.
Goście w przeciągu pierwszej połowy oddali 3, może 4 celne strzały na naszą bramkę ale bez problemu poradził sobie z nimi Damian Gieracz.

Śmiało można powiedzieć, że siemianowicka drużyna rozniosła przyjezdnych.
W przerwie zawodnicy z Błotnicy Strzeleckiej zgłosili sędziemu kontuzje przez co ich drużyna została zdekompletowana i drugiej połowy już nie rozegraliśmy.

Strzelców bramek podamy na dniach ponieważ tak szybko padały gole, że nie zdążyliśmy zanotować 🙂

FC 2016 Siemianowice Śląskie 20-0 LKS Plon Błotnica Strzelecka

skład FC 2016:
Gieracz – Włodarek, Jagiełło, Klaus, Langner oraz Purolczak, Wojtas, Mierzwa, Ogryzek, Kowalczyk, Mysliwiec, Cuber.

Bramki: Jagiełło x4, Kowalczyk x4, Ogryzek x4, Włodarek x4, Klaus x2, Langner, Wojtas.