Remis z beniaminkiem

W drugim w tym sezonie wyjazdowym starciu z beniaminkiem rozgrywek wywozimy jeden punkt z trudnego terenu. Starcie z AZS AWF Profi-Sport Wrocław zakończyło się wynikiem 2-2.

W pierwszej połowie mogliśmy oglądać sporo twardej gry czego efektem były 3 żółte kartki z tego dwie pokazane dla Pawła Grzywy oraz Roberta Gładczaka. Na przerwę obie ekipy schodziły przy stanie 0-0.

Po zmianie stron działo się zdecydowanie więcej. Bramkę otwierającą wynik spotkania w 25 minucie zdobył Jakub Maślak. Chwilę później zawodnik gospodarzy zobaczył czerwoną kartkę i wydawać by się mogło, że to właśnie chwila dla nas aby podwyższyć prowadzenie to wbrew temu to miejscowi doprowadzili do wyrównania. W 30 minucie to wrocławianie już cieszyli się z prowadzenia 2-1. W 33 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Maślak doprowadzając do remisu.

Mimo stwarzanych sytuacji z obu stron to była już ostatnia bramka w tym spotkaniu i obie drużyny musiały zadowolić się remisem.