Remis w Krapkowicach

W minioną niedzielę drużyna FC 2016 udała się do Krapkowic na mecz z tamtejszym Bongo. Już przed meczem wiedzieliśmy, że spotkanie nie będzie należało do najłatwiejszych.

Od początku gospodarze stawiali trudne warunki co przyniosło im korzyść w 7 minucie kiedy to wyszli na prowadzenie. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać bo jeszcze w tej samej minucie wyrównał Łukasz Jagiełło. Niespełna minutę później nasz grający trener dał nam prowadzenie zdobywając drugą bramkę i prowadzeniem naszego zespołu zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Po zmianie stron bongiści ponownie ruszyli do ataku co przyniosło skutek w 30 minucie meczu kiedy to zdobyli dwie bramki i wyszli na prowadzenie. Na 3 minuty przed końcem miejscowi podwyższyli prowadzenie na 4-2. Kiedy wszyscy już myśleli, że zwycięstwem drużyny Bongo zakończy się to spotkanie to sprawy w swoje ręce wziął Kamil Kmiecik, który zdobył dwie bramki kolejno w 38 i 39 minucie spotkania czym uratował remis dla naszego zespołu.