Wygrana w derbach z Gwiazdą

W miniony weekend nasi zawodnicy rozegrali bardzo widowiskowy mecz z Gwiazdą Ruda Śląska. Podopieczni Mirka Miozgi wygrali 5-4.

Początek meczu był dość wyrównany, obie ekipy stwarzały sobie sytuację jednak nie potrafiły zamienić ich na bramkę. Do głosu pierwsi doszli gospodarze kiedy w 12 minucie wyszli na prowadzenie. Po 3 minutach dołożyli drugie trafienie, a w 19 minucie prowadzili już 3-0 i wydawało się, że czekać będzie nas kolejna porażka. Na szczęście tuż przed przerwą bramkę zmniejszającą stratę do rywali zdobył Michał Włodarek. Po zmianie stron szybko złapaliśmy kontakt za sprawą Bartka Drzyzgi, którego była to druga bramka w sezonie. Minutę później do remisu doprowadził Kamil Kmiecik.

Po kolejnej minucie to my już cieszyliśmy się z prowadzenia kiedy Maks Kravets zdobył wspaniałą bramkę z rzutu wolnego. Końcówkę meczu mieliśmy bardzo zaciętą, miejscowi zdołali doprowadzić do rezultatu 4-4. Obie ekipy miały okazję z przedłużonych rzutów karnych, których nie wykorzystały. Na niespełna 2 minuty przed końcem na listę strzelców wpisał się drugi z naszych młodzieżowców – Mateusz Słupek który ustalił wynik meczu i dał nam zwycięstwo.