Treningi otwarte w FC Silesia BOX

FC Silesia BOX Siemianowice ma przyjemność zaprosić chętnych na treningi otwarte naszej drużyny seniorów.
Od 19 kwietnia we wszystkie wtorki i czwartki, aż do końca maja możecie przyjść i sprawdzić się w futsalu.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich chcących sprawdzić się w naszej drużynie. Jeśli lubisz dynamiczną grę na małej przestrzeni być może to miejsce jest stworzone dla Ciebie. Treningi poprowadzi nasz aktualny trener – Mirosław Miozga. Człowiek, który zapisał się w kartach historii polskiego futsalu, a najbardziej kojarzony jest z występów w Clearexie Chorzów.

Tak więc jeśli chcesz dopiero rozpocząć swoją przygodę z tą odmianą piłki nożnej to serdecznie zapraszamy! Oczywiście zapraszamy również zawodników, którzy już mieli styczność z futsalem.

Treningi otwarte potrwają od 19 kwietnia do końca maja we wszystkie wtorki (godz. 19:30) oraz czwartki (godz. 18:30) w hali Kompleksu Sportowego „MICHAŁ” mieszczącego się w Siemianowicach przy ulicy Orzeszkowej 1.
Serdecznie zapraszamy!