Wygrana w Zielonej Górze!

Długa podróż do Zielonej Góry nie wpłynęła niekorzystnie na nasz zespół i w meczu 3 kolejki zwyciężyliśmy 3-5 z tamtejszym AZS ciesząc się z pierwszego wyjazdowego zwycięstwa.

Wynik już w 1 minucie otworzył Michał Włodarek, a na 0-2 w 8 minucie podwyższył nasz kapitan- Kamil Kmiecik. Pierwsza część spotkania była pod naszą kontrolą a wynik mógł być wyższy choć miejscowi pokusili się o to by kilkukrotnie sprawdzić czujność Dawida Barteczki.

Po zmianie stron to podopieczni Mirosława Miozgi ponownie rozpoczęli strzelani i w 22 minucie drugą bramkę zanotował Kamil Kmiecik. Minutę później za tablicy wyników mieliśmy już 0-4 po mocnym uderzeniu Roberta Gładczaka. Okres dominacji naszej drużyny podsumowała bramka na 0-5 kiedy to zawodnik miejscowych wpakował piłkę do własnej siatki.

Niestety wtedy wkradło się w nasze szeregi nieco dekoncentracji i do głosu doszli akademicy. W 31 minucie miejscowi doszli do głosu zdobywając pierwszą bramkę postanawiając później gry z „lotnym” bramkarzem. Przyniosło to efekt w 34 minucie zmniejszając wynik do 2-5. Ostatnia bramka w tym spotkaniu padła na niespełna 30 sekund przed końcem i w końcowym rozrachunku mieliśmy 3-5.

Najważniejsze, że udało się zdobyć drugi komplet punktów w tym sezonie. Musimy również pamiętać o tym, że nasza drużyna ciągle się „dociera” i z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej choć mając tylu doświadczonych graczy w składzie nasza defensywa musi ulec poprawie.

Najbliższe spotkanie stoczymy w sobotę 15-go października gdzie we własnej hali podejmować będziemy Gwiazdę Ruda Śląska i już teraz serdecznie zapraszamy na to spotkanie.