Porażka na zakończenie rundy

Na pewno nie tak wyobrażaliśmy sobie ostatni mecz ligowy w tym roku, choć wiedzieliśmy z jakim rywalem będziemy się mierzyć. Eurobus Przemyśl to beniaminek, który bez wątpienia jest rewelacją rozgrywek, a dzięki wygranej 4-1 z naszą drużyną przerwę świąteczno-noworoczną spędzi na fotelu lidera 1 Ligi grupy południowej.

Od początku było wiadomo, że będą w tym spotkaniu emocje i wszyscy śledzący ten mecz się nie zawiedli. Obie drużyny stwarzały sytuacje jednak brakowało celności w wykończeniu lub bramkarze stawali na przeszkodzie. Pierwszą bramkę zobaczyliśmy w 16 minucie kiedy Kamil Kmiecik otworzył wynik spotkania. Niestety nie cieszyliśmy się zbyt długo z prowadzenia gdyż niespełna minutę później miejscowa drużyna zdołała wyrównać.

Liczyliśmy na więcej po zmianie stron jednak już w 3 minucie drugiej połowy to zawodnicy z Przemyśla cieszyli się z prowadzenia. Niestety tego dnia nie znaleźliśmy już sposobu na pokonanie defensywy rywali, a Ci znów dołożyli kolejne 2 trafienia. Oczekiwanego skutku nie przyniosła nam również gra z „lotnym” bramkarzem i ostatecznie na koniec rundy zajmujemy 3 lokatę w tabel za Eurobusem oraz Sośnicą.

Cóż na pewno mamy kilka elementów do poprawy i przerwę w rozgrywkach wykorzystamy maksymalnie jak tylko się da.