Druga porażka z rzędu

Po porażce w Krakowie nikt nie spodziewał się, że drugi raz z rzędu wyższość rywala będą musieli uznać podopieczni Mirosława Miozgi tym razem ulegając Górnikowi Polkowice 6-3.

Nie tak miało wyglądać to spotkanie, przyjezdni otworzyli wynik, jednak szybko udało się wyrównać po składnej akcji którą wykończył Maks Kravets. Po trzech minutach ponownie musieliśmy gonić wynik ponieważ polkowiczanie drugi raz w tym dniu wyszli na prowadzenie. Kolejną bramkę dającą remis zdobył Marcin Cuber. Konsekwentnie grająca drużyna Górnika do przerwy zdobyła jeszcze dwie bramki schodząc na przerwę z wynikiem 2-4. Czerwoną kartkę w końcówce pierwszej połowy obejrzał Krzysiu Salisz, któremu nie spodobała się wcześniejsza decyzja arbitrów.

Po zmianie stron musieliśmy wytrzymać jeszcze chwilę w osłabieniu, gdy skończyła się kara naszego zespołu myśleliśmy, że uda się odrobić straty gdyż polkowiczanie mieli tylko 4 zawodników na zmianę (w tym bramkarza). Nic bardziej mylnego, goście cały czas realizowali swoje założenia dokładając jeszcze 2 trafienia, a tracą jedną bramkę.

Na nic zdała się nasza gra z lotnym bramkarzem, obrona przyjezdnych była zbyt szczelna a kolejnymi świetnymi interwencjami popisywał się golkiper z Polkowic.

Dwa ostatnie spotkanie na pewno nie były po naszej myśli, chcąc myśleć o wyższych celach nie powinniśmy tracić punktów w taki sposób. Musimy wziąć się w garść gdyż czekają nas jeszcze 3 spotkania, a w tym dwa domowe. W najbliższy weekend udajemy się do Rzeszowa, a następnie w hali KS „MICHAŁ” w derbowym pojedynku podejmować Sośnicę Gliwice. Później czeka nas weekend pauzy, a na zakończenie rozgrywek do Siemianowic Przyjedzie Eurobus Przemyśl.

Bardzo liczymy na wsparcie naszych wspaniałych kibiców.