Wygrana w Rzeszowie

Bardzo emocjonujący mecz mogliśmy oglądać w Rzeszowie gdzie podopieczni Mirosława Miozgi mierzyli się z walczącym o utrzymanie Heiro Rzeszów. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 2-3 i komplet punktów pojechał do Siemianowic. Cenne zwycięstwo choćby ze względu na to w jakim dołku ostatnio znalazła się nasza drużyna.

Początek spotkania to od razu atak naszej drużyny, a pierwszą bramkę oglądaliśmy już w 4 minucie kiedy to akcję wykończył Bartek Drzyzga. Była to jedyna bramka w pierwszej części gry choć sytuacji bramkowych z obu stron nie brakowało. Przypomnijmy, że rzeszowianie cały czas grają o być albo nie być więc jak można się domyślić „tanio skóry nie sprzedali”.

Po zmianie stron to miejscowi doprowadzili do wyrównania co dodało im wiatru w żagle. Najwięcej jednak działo się w ostatnich 7 minutach meczu kiedy to najpierw otrzymaliśmy rzut karny za zagranie piłki ręką w polu karnym. Następnie zawodnicy Heiro ponownie doprowadzili do wyrównania, a na niespełna 3 minuty do końca ponownie prowadzenie dał nam nasz kapitan – Kamil Kmiecik.

Miejscowi próbowali jeszcze gry w przewadze jednak nasza defensywa nie dała się już pokonać i to my byliśmy szczęśliwi po końcowej syrenie.

W najbliższy weekend czeka nas derbowy pojedynek z Sośnicą Gliwice.