Remis na początek

Po inauguracyjnym spotkaniu pozostał niedosyt, jednak ten jeden punkt należy uszanować gdyż hala w Rzeszowie to trudny teren.

Początek spotkania to można by rzec niespodziewane prowadzenie miejscowych, na które szybko odpowiedział Adrian Stachański, a 3 minuty później prowadzenie nam dał Kamil Kmiecik. Niestety zawodnicy Heiro zdołali odpowiedzieć jeszcze przed przerwą i do szatni schodziliśmy z wynikiem 2-2.

Po zmianie stron nasz zespół chciał podkręcić tempo, stwarzaliśmy sporo zagrożenia pod bramką rywala. Po jednej z naszych akcji faulowany był Adrian Stachański w polu karnym przeciwnika, sędzia bez wahania wskazał na rzut karny który na bramkę zamienił Kamil Kmiecik. Dość szybko ponownie mieliśmy remis na tablicy wyników gdyż po jednej z akcji rywala piłkę zmierzającą do naszej bramki chciał ratować Kamil Kmiecik z Michałem Włodarkiem jednak nieskutecznie i futbolówka znalazła się w sieci. W 33 minucie świetną akcją popisał się ponownie nasz kapitan kończąc uderzeniem po „długim” słupku. Miejscowi zaryzykowali grając końcówkę z „lotnym” bramkarzem i dopięli swego doprowadzając do wyrównania.

Na pewno szkoda bo były okazje aby wywieźć komplet punktów, choć miejscowi też mogli przechylić szalę na swoją korzyść. Nie pozostaje nam nic innego jak zaakceptować ten wynik i skupić się na kolejnym meczu który już w najbliższy weekend.