Jedziemy do lidera

Już w najbliższą niedzielę nasi zawodnicy udadzą się na jeden z bliższych ale za to trudniejszych wyjazdów, pojedziemy bowiem do Rudy Śląskiej na mecz z tamtejszą PKO Gwiazdą – aktualnym liderem rozgrywek który do tej pory nie stracił żadnego punktu.

Zapowiada się nieprawdopodobne widowisko, nasz najbliższy rywal jasno mówi, że cel jest jeden – awans, my jednak zrobimy wszystko żeby ekipa Wiktora Grzywaczewskiego straciła pierwsze punkty. Bez wątpienia zadanie będzie ciężkie my jednak wierzymy w swoje umiejętności i to, że jesteśmy w stanie wywieźć punkty z Rudy Śląskiej.

Może się okazać, że nie zobaczymy zbyt wielu bramek gdyż zmierzą się aktualnie dwie najlepsze defensywy w lidze. Drużyna Gwiazdy straciła do tej pory tylko 13 bramek, natomiast podopieczni Pawła Machury o trzy więcej. Jeśli chodzi o bramki strzelone to gospodarze tego meczu mają ich 43, natomiast nasi zawodnicy 28 razy pokonali bramkarzy rywali.

Serdecznie zapraszamy wszystkich w niedzielę do hali MOSiR Halemba przy ul. Kłodnickiej 95 w Rudzie Śląskiej. Początek spotkania o godz. 16:00