Po zwycięstwo do Knurowa!

W niedzielę o kolejne ligowe punkty walczyć będą zawodniczki Anny Wójcik, które cały czas liczą się w walce o awans do Ekstraligi. Siemianowiczanki po wysokiej wygranej w Zielonej Górze w ubiegły weekend pauzowały, a w najbliższą niedzielę udadzą się do Knurowa na mecz z tamtejszym MTS.

Nasz najbliższy rywal plasuje się na 5 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 7 punktów. Naszej drużynie ponownie przyjdzie stanąć w roli faworytek jednak przeciwniczki we własnej hali mogą być niebezpieczne, szczególnie po ostatnim swoim spotkaniu w którym zremisowały z KKS Wisła Skoczów 6-6.

W poprzednim naszym spotkaniu z drużyną MTS wygraliśmy 6-3. Choć do przerwy nasze zawodniczki wygrywały to druga połowa była już bardziej wyrównana. Mamy jednak nadzieję, że niedzielne spotkanie będzie od początku do końca pod naszą kontrolą i dziewczyny z Knurowa wrócą z uśmiechami na twarzach.

Początek spotkania w niedzielę o godz. 14:00.