Kolejne bardzo ważne spotkanie drużyny kobiet!

W niedzielę o godzinie 18:00 tym razem w hali KS „MICHAŁ”, a nie jak dotychczas w hali na Pszczelniku nasza drużyna żeńska podejmować będzie KS Komax Unia Opole. Jeśli podopieczne Anny Wójcik myślą o walce o awans to w tym spotkaniu liczy się tylko zwycięstwo gdyż zawodniczki z Opola aktualnie zajmują drugą lokatę, a my tracimy do nich 2 punkty. Wygrana pozwoli nam wyprzedzić niedzielne rywalki i zrównać się punktami z drużyną AZS Częstochowa która w tej kolejce pauzuje.

Z Unią Opole w tym sezonie na dwa rozegrane mecze (liga i Puchar Polski) mamy na razie dwa zwycięstwa i liczymy na poprawienie tego dorobku.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę do hali Kompleksu Sportowego „MICHAŁ” aby wspierać nasze zawodniczki w tym spotkaniu. Nie ukrywamy, że liczymy na podobną frekwencje albo i jeszcze lepszą niż w spotkaniu z ROWem Rybnik 🙂