Krzywoń show!

W przedostatnim wyjazdowym starciu naszej ekipy padło aż 11 bramek! Najważniejsze w tym wszystkim, że o 1 więcej od przeciwnika zdobyli podopieczni Pawła Machury wygrywając 6-5 z Wisłą Opatowiec. Bohaterem tego spotkania bez wątpienia został Krzysiek Krzywoń który zdobył aż 4 bramki, dwa trafienia dołożył Damian Kowalczyk.

Początek nie ułożył się dla nas najlepiej bo już w pierwszej minucie miejscowi wyszli na prowadzenie. Trzy razy w pierwszej części gry musieliśmy gonić wynik i dwa razy wyrównał Krzywoń, a raz Kowalczyk. Na przerwę obie ekipy schodziły remisując 3-3.

Po zmianie stron to my pierwsi zaczęliśmy strzelanie i tu znów sprawy w swoje ręce wziął Krzysiek. Niestety gospodarze zdołali doprowadzić do wyniku 5-5. Bramkę ustalającą wynik na 5 minut przed końcem zdobył Damian Kowalczyk.

Spotkanie było bardzo wyrównane i tu zaprocentowało nasze doświadczenie, które z pewnością jest nieco większe niż ekipy z Opatowca, jednak trzeba przyznać, że mieli okazje aby doprowadzić jeszcze do wyrównania.

Nasza drużyna szczęśliwie wracając z wyjazdu już zaczynała myśleć o ostatnim domowym spotkaniu tego sezonu w którym podejmować będziemy akademików z Krakowa.