Porażka z Berlandem

Niestety ostatni mecz w tym roku przed własną publicznością przegrywamy. Kibice jednak na brak emocji nie mogli narzekać.

Spotkanie zaczęło się pod nasze dyktando, gdyż szybko wytwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe. Już w 4 minucie spotkania na prowadzenie wyprowadził nas Wojtek Kozłowski, który kilkukrotnie dwa razy dobijał swój własny strzał. Dwie minuty później wynik podwyższył Michał Włodarek, który wykorzystał podanie Tomka Kowalskiego.

Wtedy do głosu doszli goście, kiedy Patrick Riemann zdobył bramkę kontaktową. Przyjezdni próbowali doprowadzić do wyrównania ale w 13 minucie kolejną bramkę dla naszej drużyny strzelił Sylwester Gładkowski.

Przed przerwą przyjezdni zdołali zdobyć jeszcze jedną bramkę i do szatni schodziliśmy prowadząc 3-2.

Po zmianie stron ponownie do głosu doszli zawodnicy Berlanda i tym samym na tablicy wyników mieliśmy remis. Żadna z drużyn nie chciała dzielić się punktami i obie ekipy robiły wszystko aby wygrać mecz. W 28 minucie nasz kapitan Łukasz Jagiełło wykorzystał świetne podanie Sebastiana Klausa i ponownie cieszyliśmy się z prowadzenia.

Ostatnie 9 minut to jednak przewaga gości, którzy najpierw wyrównali w 31 minucie, a na 5 minut przed końcową syreną zdołali wyjść na prowadzenie. Wynik niestety już do końca nie uległ zmianie.

Sporo bramek i mnóstwo emocji mogli zobaczyć kibice zgromadzeni w hali KS „MICHAŁ” oraz przed ekranami komputerów. Szkoda jednak, że ponownie tracimy bramki po własnych błędach. W najbliższy weekend czeka nas ostatnie spotkanie w tej rundzie i tym samym zakończymy rozgrywki w tym roku.