Porażka na inaugurację rozgrywek.

Niestety od porażki sezon zaczęli zawodnicy FC SILESIA BOX, którzy w sobotę przegrali w Nowinach 2-0 z tamtejszym GKS Ekom Invex Remedies. Do przerwy utrzymywał się wynik 0-0, jednak po zmianie stron więcej szczęścia mieli gospodarze spotkania.

Wszyscy oglądający to spotkanie stwierdzili, że spotkanie bez wątpienia stało na wysokim poziomie. Obie drużyny potrafiły wypracować sobie sytuacje jednak brakowało skuteczności w wykańczaniu akcji po obu stronach.
W drugiej połowie szczęście się uśmiechnęło do gospodarzy, a w nasze szeregi wkradło się nieco nerwowości.
Dwie żółte kartki otrzymał Kamil Kmiecik czego następstwem była czerwona kartka. Gospodarze wykorzystali ten moment strzelając nam bramkę w 35 minucie meczu.

Próby wyrównania przez nasz zespół spaliły na manowce, a gospodarze ustalili wynik spotkania na 2-0 dwie sekundy przed końcową syreną.

Niestety w trakcie spotkanie jak i już po końcowym gwizdku nasi zawodnicy byli niezadowoleni z decyzji sędziego czego konsekwencją było kilka kartek.

Liczymy, że w najbliższy weekend będzie już o wiele lepiej, a nasza drużyna odniesie zwycięstwo.