Pierwsze wyjazdowe spotkanie zwycięzkie!

Nasza kobieca drużyna w swoim pierwszym wyjazdowym meczu pokonała KS KOMAX Unię Opole 4-1. Co ciekawe w meczu padło 6 bramek a wszystkie zdobyte przez naszą drużynę.

Wynik już w 1 minucie otworzyła Olga Sulisz, kilka minut później bramkę zdobyła Zuzanna Świętek jednak sędzia nie uznał bramki ponieważ dopatrzył się zagrania ręką naszej zawodniczki. Po 10 minutach gry mieliśmy 1-1. Magda Antkowiak skierowała piłkę do własnej bramki po nieporozumieniu z Marleną Konieczną. Nasze zawodniczki jednak przez większość czasu dominowały w spotkaniu dzięki czemu Asia Kęsoń dała nam prowadzenie 2-1 i z takim wynikiem schodziliśmy na przerwę.

Po zmianie stron w dalszym ciągu podopieczne Ani Wójcik często atakowały choć nie można odmówić prób podjęcia walki przeciwniczkom. Swoje bramki dołożyły Marlena Konieczna oraz Karolina Szczypka ustalając wynik.

W dobrych nastrojach i z kompletem punktów wróciliśmy do Siemianowic myśląc już o kolejnym spotkaniu.