Wysoka wygrana w Knurowie!

Wysokie zwycięstwo nad MTS Knurów odniosły podopieczne Anny Wójcik. Po końcowej syrenie na tablicy widniał wynik 9-1.

Strzelanie już w pierwszej akcji rozpoczęła Karolina Szczypka, która w tym spotkaniu skompletowała hattricka. Szybko zdobyte bramki pozwoliły nam ułożyć sobie spotkanie i przez jego większość kontrolować przebieg gry, Na przerwę nasze zawodniczki schodziły prowadząc 4-0.

Po zmianie stron znów to nasze zawodniczki kontrolowały przebieg spotkania zdobywając kolejne bramki. Miejscowe zawodniczki nie były w stanie specjalnie zagrozić bramce strzeżonej przez Magdę Antkowiak.
W drugiej części gry swoje bramki zdobyły również Zuza Świętek, Magda Knysak czy Paulina Załęcka.

Knurowianki bez pomysłu na grę próbowały nam zagrozić jednak skutecznie im to uniemożliwialiśmy. Na 9 minut przed końcem gospodynie zdobyły bramkę na otarcie łez ustalając wynik na 9-1.

O dziwo do końca spotkania nie padła już żadna bramka mimo kilku dogodnych sytuacji.

Na pewno cieszy wysoka wygrana naszych zawodniczek, jednak na pewno trzeba będzie zwrócić szczególną uwagę na ilość stworzonych szans, które nie zostały wykorzystane.